Hotel Delicjusz to 25 lat doświadczenia w organizacjach wesela.

Dzisiejszy wpis będzie poświęcony, jednemu z najbardziej doświadczonych i cenionych Hoteli w okolicy Poznania, w którym z łatwością możemy zorganizować przyjęcie weselne. Centrum Hotelowo Konferencyjne -  Delicjusz jest sprawdzonym miejscem w którym zorganizujemy przyjęcie weselne dla naszych bliskich. Czym będzie się różnił ten hotel od innych? Przede wszystkim posiadają bajeczne oraz przestronne sale bankietowe, doskonale nadające się do zorganizowania przyjęcia weselnego. Każda z nich  posiada swój urok jak również klimat. W największej sali można pomieścić od 120 do 200 osób, dla osób organizujących znacznie skromniejsze przyjęcia możemy udostępnić sale od kilkunastu do kilkudziesięciu osób. Bardzo ważny faktem jest to iż każda sala jest wydzielona. Każda posiada osobne oraz odpowiednio przygotowane wejście,co pozwoli na zachowanie tradycji w której Młodą Parę witają rodzice, a Młodzi piją i rozbijają kieliszki po szampanie. Wszystkie sale są wyposażone w oddzielną sale do spożywania posiłków oraz zabawy. Przyjęcie weselne odbywa się wyłącznie w jednej, specjalnie przygotowanej dla gości nowoczesnej klimatyzowanej sali weselnej.

Do dyspozycji  wszystkich gości, udostępniamy specjalnie pielęgnowany ogród, który pozwoli się wyciszyć, odpocząć od tłumu gości i muzyki. Jego dodatkowym atutem jest możliwość przygotowania w nim sesji ślubnej. Dajemy również możliwość wynajęcia  karocy bądź bryczki, co jest kolejną atrakcją.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

dekoracja_sali_weselnej_delicjusz

sala_weselna_Delicjusz

Wesele w wersji „Premium”

Zdajemy sobie sprawę, że w czasie planowania przyjęcia weselnego trudno dopilnować każdego szczegółu. Do tych najważniejszych będą należeć:

 • wybór miejsca na ślub i wesele
 • rezerwacja terminów
 • oprawa uroczystości
 • wybór świadków
 • sporządzenie listy gości
 • stworzenie menu
 • wybór alkoholu
 • w szczególności Panna Młoda musi zadbać o makijaż, fryzurę
 • Pan Młody musi pomyśleć nad wyborem samochodu
 • oprawa muzyczna
 • fotografia i videofilmowanie

Specjalnie dla wszystkich przyszłych Nowożeńców Hotel pod Poznaniem Delicjusz pragnie zaoferować poszerzoną ofertę weselną o przyjęcia z pełną obsługą. Pomożemy doradzić i przygotować wszystko co związane jest z salą weselną. Doradzimy jaką salę wybrać oraz  wykonamy jej dekorację według Państwa wytycznych, dalej nasi kucharze upieką wspaniały tort weselny, pomożemy wybrać indywidualne menu. Polecimy sprawdzone limuzyny ślubne jak również zorganizujemy transport dla Waszych gości weselnych, zagwarantujemy obsługę profesjonalnego fotografa jak również dj-a lub zespołu muzycznego. Nie sposób wymienić wszystkich rzeczy jakie pomożemy Państwu załatwić, wszystko tylko aby wesele w Hotelu Delicjusz było nie zapomniane dla Was oraz gości przybyłych na ta uroczystość. Wszystkie podstawowe informacje odnośnie przyjęć weselnych prosimy kierować do naszego kierownika:

Informacje o weselach:
Kontakt: Katarzyna Kozłowska
Kom. +48 509 929 039
Prezentacja sal: odbywa się codziennie (godz. 10.00-16.00) po wcześniejszym umówieniu spotkania (+48 509 929 039).
E-mail: wesela@delicjusz.pl (24h/7 dni w tygodniu)

Comments


Add Comment